STOWARZYSZENIE FORUM ROZWOJU REGIONU W WISZNICACH

Świetlica – Moje miejsce

Program „Świetlica – Moje Miejsce”

Od 1 lipca 2012 roku przy Stowarzyszeniu „Forum Rozwoju Regionu” utworzona została świetlica środowiskowa „Wesoła Gromada”.

Powstała ona w ramach programu „Świetlica – Moje Miejsce”, który jest programem partnerskim Fundacji PZU i Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży.

Świetlica mieści się w siedzibie Stowarzyszenia i jest przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 do 13 lat.

Czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 11:00 do 17:00.

Zgodnie z założeniami projektu Świetlica jest miejscem, w którym dzieci spędzą przyjemnie i pożytecznie czas, zdobywając wiedzę i doświadczenia uzupełniające ich szkolną edukację.

Dzieci mogą rozwijać zdolności artystyczne, spotkać się z rówieśnikami, brać udział w zajęciach edukacyjnych i dyskutować o problemach, a wszystko to pod opieką osób posiadających odpowiednie kwalifikacje.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii.


Warning: Unknown: open(/var/www/vhosts/wisznice/wisznice.org.pl/phptmpdir/sess_sjfpimtfs7scdk5eor80jgf0s1, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/vhosts/wisznice/wisznice.org.pl/phptmpdir) in Unknown on line 0