STOWARZYSZENIE FORUM ROZWOJU REGIONU W WISZNICACH

Program „Profilaktyka i promocja zdrowia w gminie Wisznice, Rossosz, Sosnówka ”.

Od 1 kwietnia 2013 roku przy Stowarzyszeniu „Forum Rozwoju Regionu” realizowany jest projekt „Profilaktyka i promocja zdrowia w gminie Wisznice, Rossosz, Sosnówka” współfinansowany ze środków Powiatu Bialskiego.

Projekt przeznaczony jest dla mieszkańców wyżej wymienionych gmin. Jego celem jest przeprowadzenie cyklu działań z zakresu profilaktyki i promocji zdrowia, a w szczególności:

    Prowadzenie zajęć w sali ćwiczeń (na urządzeniach: atlas, rower, bieżnia, orbitrek, itp.), pod nadzorem instruktora i fizykoterapeuty – ćwiczenia prowadzone są dla zorganizowanych grup przez 3 dni w tygodniu.
    Zorganizowanie grupy Nordic Walking. – wyjścia pod nadzorem instruktora raz w tygodniu.
    Organizowanie rodzinnych spływów kajakowych w okresie letnim. – spotkania odbywają się raz w tygodniu nad Zalewem w Horodyszczu. Istnieje również możliwość nieodpłatnego wypożyczenia kajaków na własne potrzeby.
    Rekreacyjno-krajoznawcze wycieczki rowerowe po terenie Powiatu Bialskiego.
    Promocja zdrowego żywienia połączone z dożynkami.

Projekt ten jest procesem umożliwiającym ludziom zwiększenie kontroli nad własnym zdrowiem, jego poprawę i utrzymanie.

Działania skierowane do mieszkańców mają na celu podniesienie świadomości, profilaktyki zdrowotnej i zdrowego trybu życia, oraz utrwalenie przyzwyczajeń systematycznego ruchu na świeżym powietrzu i rozpropagowanie możliwości korzystania z sprzętu do ćwiczeń w każdym czasie.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii!


Warning: Unknown: open(/var/www/vhosts/wisznice/wisznice.org.pl/phptmpdir/sess_1gip5e233tdp8690ceoo2vpa54, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/vhosts/wisznice/wisznice.org.pl/phptmpdir) in Unknown on line 0