STOWARZYSZENIE FORUM ROZWOJU REGIONU W WISZNICACH

Ferie

Ferie zimowe jest to czas radości, pogłębiania pasji i zainteresowań przez dzieci i młodzieży oraz spędzenia wolnego czasu w sposób pożyteczny i miły. Dlatego Stowarzyszenie Forum Rozwoju Regionu postanowiło zorganizować kulig połączony z pieczeniem kiełbasek dla dzieci i młodzieży, która z różnych powodów nie mogła wyjechać na wypoczynek zimowy w czasie ferii 2010r.

W spotkaniu wzięła udział 13 osobowa grupa uczniów z terenu gminy Wisznice, która pod opieką wykwalifikowanej grupy opiekunów, odbyła liczne przejazdy saniami zaprzęgniętymi w konie. Trasa wiodła przez pobliskie malownicze okolice Kolonii Zacisze, leśne ścieżki i dróżki Lasu Lubnia, przy akompaniamencie janczarów wszyscy uczestnicy kuligu śpiewali radosne piosenki, a uśmiechom nie było końca.

Dzięki uprzejmości gospodarzy imprezy, Państwa Anety i Michała Bancarzewskich z Kolonii Wisznice, dzieci mogły spędzić ciekawie dzień, co stało się doskonałą alternatywą spędzenia wolnego czasu. Na zakończenie odbyło się uroczyste pieczenie kiełbasek i wojna na śnieżki.


Warning: Unknown: open(/var/www/vhosts/wisznice/wisznice.org.pl/phptmpdir/sess_shtjq95rhrhs3db8m1nbjf2641, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/www/vhosts/wisznice/wisznice.org.pl/phptmpdir) in Unknown on line 0